stronywnetrza.urzadzamy.pl

Dzbanek filtrujący BRITA uhonorowany nagrodą Red Dot Award 2016

zoom Dzbanek filtrujący BRITA uhonorowany nagrodą Red Dot Award 2016
Fot.: BRITA

Dzbanek filtrujący fill&enjoy Fun firmy BRITA został uhonorowany międzynarodową nagrodą wzornictwa Red Dot Award w kategorii „Projekt produktu”. Kryterium przyznania wyróżnienia był stopień innowacyjności, funkcjonalność, intuicyjność obsługi oraz zgodność z normami środowiskowymi. BRITA jest laureatem nagrody po raz siódmy.

Dzbanek filtrujący BRITA cechuje zupełnie nowa jakość w kategorii domowych systemów filtracji wody. Produkt charakteryzuje się poręcznym rozmiarem, geometrycznym kształtem oraz energetycznymi kolorami, tworząc unikatowy design. Wszystkie te elementy składają się na produkt wyznaczający nowe standardy i rozwiązania doskonale dopasowane do nowoczesnej kuchni. Poza nowoczesnym designem, dzbanek filtrujący jest funkcjonalny dzięki wklęsłemu uchwytowi, który zastępuje tradycyjne ucho, miarce objętości z symbolami filiżanek czy specjalnemu mechanizmowi otwierania. Ponadto, produkt marki BRITA wyposażony jest w technologię filtracji MAXTRA, która obniża twardość wody oraz pozbawia chloru i innych substancji, które negatywnie wpływają na smak i zapach wody.

Red Dot Awards jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów wzornictwa przemysłowego. Nagrody przyznawane są przez niemieckie Design Zentrum Nordrhein Westfalen już od 1954 roku. O nagrodę można ubiegać się w 31 podkategoriach. Rok 2016 był rekordowy pod względem liczby zgłoszeń. O tytuł najlepszego w dziedzinie „Projekt produktu” ubiegało się aż 5214 prac. Zwycięzców wybiera międzynarodowe jury złożone z 41 światowej klasy ekspertów.

Jak przyznają twórcy i pracownicy firmy BRITA nagroda jest nie tylko zaszczytem dla projektantów i producentów, ale przede wszystkim wyróżnieniem, które wyznacza klasę i jakość produktu. Dzbanek filtrujący kładzie nacisk na minimalizm oraz najwyższą dbałość o detale. Producenci zapowiadają również wdrożenie tych zasad do kolejnych produktów.


Źródło: BRITA

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MERITA
  • DUNES
  • DUNIN
  • BAUTECH
  • MURASPEC
  • HALUPCZOK
  • ADAH
  • Noti Sp. z o.o.
  • COSMO