stronywnetrza.urzadzamy.pl

Dywany w stylu francuskim, czyli jak gustownie urządzić wnętrze?

zoom Dywany w stylu francuskim, czyli jak gustownie urządzić wnętrze?
Fot.: Mersmetric

Francuscy projektanci słyną z umiejętności łączenia tradycyjnej francuskiej sztuki z nowoczesnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami. Dywany marki Toulemonde Bochart dostępne w ofercie Mesmetric są przykładem łączenia tradycji i designu w najlepszym wydaniu. Przedstawiamy pomysł na wystrój wnętrz w stylu francuskim.

Firma Toulemonde Bochart ze swoją 40-letnią tradycją i doświadczeniem dowodzi nie tylko o wysokiej jakości i precyzji wykonania swoich dywanów, ale słynie również z wdrażania nowych trendów wzorniczych, które doskonale wpisują się w nowoczesny design. W propozycji Toulemonde Bochart znajdziemy szlachetne włókna, wyrafinowane sploty i faktury będące efektem połączonej pracy nowoczesnych tkackich technologii z ręczną pracą rzemieślników oraz bogate, niekonwencjonalne wzory. Nie brakuje przykładów awangardowej sztuki, stylizacji vintage oraz rustykalnej prostoty.

Z Toulemonde Bochart współpracuje zespół cenionych i doświadczonych francuskich projektantów, którzy są gwarantem stylu i najwyższej jakości dywanów. Gdyby jednak ktoś cenił sobie indywidualizm i niecodzienne rozwiązania, istnieje specjalny konfigurator, który pozwala na stworzenie własnego, spersonalizowanego dywanu.

Oferta Toulemonde Bochart to także propozycja dla klientów o szczególnych potrzebach. Marka proponuje najwyższej jakości dywany zaprojektowane z miękkich tkanin o wyjątkowych wzorach i kolorach utkane ręcznie z najszlachetniejszych włókien: tybetańskiej wełny, bambusa, juty, pokrzywy i merceryzowanej bawełny. Wykładziny dywanowe sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i hotelach, pensjonatach czy biurach. A wszystko to dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym.

Na 2016 rok marka Toulemonde Bochart proponuje dwie nowości. Kolekcja Coups de coeur to propozycja, którą cechuje żywa kolorystyka i zastosowanie wyłącznie naturalnych materiałów. Designersko stylizowana na lata 50. oraz inspirowana wzornictwem skandynawskim. Co więcej, istnieje szeroka gama dywanów przeznaczonych dla dzieci – kolorowych i wyjątkowo miękkich, ponieważ im właśnie projektantka poświęciła dużo uwagi. Drugą nową propozycją 2016 są dywany outdoor przeznaczone do stosowania na tarasach lub balkonach. Wykorzystanie tych produktów pozwala na aranżację stylowego salonu pod gołym niebem. Dywanowe dekoracje są doskonałym pomysłem na wystrój wnętrz.


Źródło: MESMETRIC

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • BALTIC WOOD
  • BESCO
  • VILLA GLASS STUDIO
  • STARKAM
  • ZKM
  • HF HELVETIA FURNITURE
  • UNICELL
  • WISAN
  • SOFIK MEBLE