stronywnetrza.urzadzamy.pl

Drzwi przesuwne i systemy zabudowy wnętrz – showroom marki Raumplus

zoom Drzwi przesuwne i systemy zabudowy wnętrz – showroom marki Raumplus
Fot.: Raumplus

Drzwi przesuwne, regały mobilne i inne systemy zabudowy wnętrz można dotknąć i obejrzeć w niezwykle klimatycznym i kultowym zakątku Warszawy, w gustownie odrestaurowanych budynkach Starej Fabryki Koronek przy ul. Burakowskiej.

W tym ciekawym miejscu powstał pierwszy, flagowy showroom marki Raumplus. Prezentowane są tam sztandarowe produkty tej niemieckiej firmy. Można zobaczyć tam m.in.: wyróżniony nagrodą REDDOT AWARD system Corniche, niezwykle nowoczesne drzwi w cienkiej, eleganckiej framudze Slim Line, mobilne regały Rima, a także systemy Flua wykorzystujące włoskie panele Cleaf.

Showroom Raumplus to również przestrzeń dla twórczej pracy architektów, którzy przy filiżance aromatycznej kawy, mając do dyspozycji wszystkie niezbędne materiały do pracy – mogą zaprojektować wnętrze klienta z wykorzystaniem produktów Raumplus.

Raumplus od dwóch pokoleń produkuje drzwi przesuwne, ścianki działowe oraz systemy zabudowy wnętrz. Firmę założył w roku 1986 Jürgen Guddas, który postawił na bezkompromisową jakość, uczciwe zasady współpracy oraz szacunek dla klienta. Obecnie firma jest obecna na pięciu kontynentach i współpracuje z partnerami w 58 krajach. Ma udziały w spółkach zlokalizowanych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji i Szwajcarii. Pomimo sukcesu i rozwoju firmy, zasady etyczne, którymi kierował się założyciel są nadal żywe i stanowią motto całego zespołu.

Źródło: Raumplus Polska Sp. z o.o. www.raumplus.pl

powiązane produkty
System zabudowy Cornice RAUMPLUS
System zabudowy Cornice RAUMPLUS

System zabudowy Cornice RAUMPLUS jest delikatny i o szczególnym charakterze. Cornice to system zabudowy wnętrz sytuowany w klasie premium. Jego poszczególne elementy mogą mieć długość do dwóch metrów. Delikatna konstrukcja ramowa systemu zabudowy tworzy niepowtarzalną całość. Idealna jakość wszystkich detali, ...

Przesuwne Drzwi Drewniane RAUMPLUS
Przesuwne Drzwi Drewniane RAUMPLUS

Przesuwne Drzwi Drewniane RAUMPLUS wykonane w bezramowej konstrukcji z drewna. Drzwi Drewniane dostępne są w wielu różnych wersjach wykończenia powierzchni. Istnieje możliwość wyboru spośród powierzchni z okleiną lub lakierowanych z półpołyskiem. Uchwyt w drzwiach jest montowany „do lica” – wbudowany ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ELEKTRA
  • HYDROPONIKA
  • BONDEX
  • LEGRAND
  • Centrum MEGA MEBLE
  • BRUK-BET
  • DURABLE
  • RIHO
  • SEVROLL-SYSTEM