stronywnetrza.urzadzamy.pl

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

zoom Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

zoom AoW biura

Architektura od wnętrza – Biura, wnętrza komercyjne. Zawiera teksty dotyczące innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych w biurach, sklepach, przychodniach, placówkach edukacyjnych itp. W najnowszym wydaniu można przeczytać m.in. o duńskim przedszkolu, w którym zajęcia przybierają niekonwencjonalne formy, oraz o poznańskiej pracowni protetycznej, zaaranżowanej na wzór dawnych kiosków Ruchu. 

Autorzy tekstów sięgają również po zagadnienia dotyczące akustyki, funkcjonalnego dzielenia przestrzeni czy wyposażenia biur coworkingowych. Publikację wzbogacają ciekawostki ze świata dizajnu, wśród których nie sposób przegapić relację z festiwalu Helsinki Design Week.

Jesteś zainteresowany? Obejrzyj publikację bezpłatnie! >>>

 


zoom AoW hotele

Architektura od wnętrza – Hotele i gastronomia. Zbiór tekstów o trendach w kreowaniu funkcjonalnych i nierzadko zaskakujących przestrzeni hotelowych i restauracyjnych. Ostatni numer zawiera m.in. przewodnik kulinarny po nowo otwartych gdyńskich lokalach, które już zdążyły stać się modne. Ponadto można tu zapoznać się z pasjonującym artykułem o ascetycznym hotelu, zlokalizowanym na peryferiach urugwajskiego kurortu.

Inne tematy poruszone w publikacji to funkcjonalność hotelowych łazienek, potencjał drzemiący w lobby i recepcji oraz ogrody i tarasy podnoszące atrakcyjność obiektów działających w tej branży. Całości dopełniają aktualne informacje z sektora HoReCa.

Jesteś zainteresowany? Obejrzyj publikację bezpłatnie! >>>

 


zoom Architektura od wnętrza 1 2016

Architektura od wnętrza – publikacja poświęcona szeroko rozumianemu projektowaniu, skierowana do architektów, dizajnerów, grafików, projektantów i wszystkich zainteresowanych współczesną aranżacją przestrzeni. Prezentowane są w niej zapowiedzi oraz relacje zarówno ze światowych, jak i polskich wystaw i targów dizajnu, najnowsze realizacje wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej – restauracji, przedszkoli, szkół, nietypowych domów – np. tani dom, który może być zbudowany w trzech rozmiarach: 50, 75 i 100 m².  Magazyn uzupełniają  artykuły dotyczące rozwiązań, produktów i technologii – np. pomysłowe schody, „niewidoczne” ogrzewanie, najaktualniejsze trendy we wzornictwie mebli, oświetlenia.

Jesteś zainteresowany? Obejrzyj publikację bezpłatnie! >>>

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

Modne meble kuchenne – kolekcja New Line firmy Classen

Kuchnia na wysoki połysk czy przytulne, pełne bieli i drewna wnętrze w stylu skandynawskim? Klasyczne fronty czy szafki pozbawione uchwytów? Tylko od nas zależy, jak dobierzemy poszczególne elementy i jaki efekt końcowy osiągniemy. Funkcjonalne i modne meble kuchenne z kolekcji New Line firmy Classen pomogą stworzyć spójną estetycznie aranżację, zgodną z wizją naszej wymarzonej kuchni.

patroni serwisu
  • AGED
  • CANDY
  • LOFT DESIGN SYSTEM
  • BESCO
  • TUBĄDZIN
  • LIGHTONLINE
  • ZKM
  • PORRO
  • VOSSEN