stronywnetrza.urzadzamy.pl

Deska myjąca – nowy wymiar higieny i komfortu w łazience

zoom Deska myjąca – nowy wymiar higieny i komfortu w łazience
Fot.: VILLEROY & BOCH

Toalety myjące – nazwa zdaje się nie oddawać stanu faktycznego, ponieważ już nie tylko myją, ale posiadają również wiele dodatkowych funkcji, które można regulować według własnych potrzeb i preferencji. To wszystko dostępne jest w najnowszej desce myjącej firmy Villeroy & Boch: ViClean-U+.

Toalety myjące – które w Japonii od dawna są normą – opanowują już nie tylko zachodnie łazienki, lecz także coraz częściej pojawiają się w polskich mieszkaniach. Dla pełnego komfortu użytkowników Villeroy & Boch rozszerza ofertę desek myjących i wprowadza na rynek ViClean-U+. Nowy model wykorzystuje najnowocześniejsze technologie w służbie higieny, komfortu i ekologii.

 

Deski myjące – komfortowe rozwiązania do łazienki

Połączenie funkcji miski ustępowej i bidetu zgodnie z efektem synergii zapewnia niezliczoną liczbę korzyści. ViClean-U+ gwarantuje maksymalną higienę i wygodę, a także proekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. ViClean-U+ wyposażona jest rozbudowane funkcje mycia i suszenia. Każdą z nich można dopasować do własnych preferencji. Położenie dyszy, temperatura i ciśnienie wody, suszenie oraz podgrzanie siedziska są regulowane w pięciostopniowej skali. Korzystanie z toalety ułatwi również automatycznie podnoszona i opuszczana pokrywa. Wszystkie funkcje można obsługiwać za pomocą pilota zdalnego sterowania, z którego korzystanie jest intuicyjne i szybkie. Dodatkowo możliwe jest ustawienie i zapamiętanie indywidualnych profili dla dwóch osób.

 

Deski myjące w służbie ekologii

Zaawansowane technologie Villeroy & Boch idą zawsze w parze z ekologią. Zielone rozwiązania, w które została wyposażona ViClean-U+ optymalnie wykorzystują wodę i energię.  Dzięki systemowi napowietrzania wody zużywa jedynie 430 ml wody na minutę dla funkcji mycia. Deska wyposażona jest w zintegrowane oświetlenie LED, a woda podgrzewana jest w sposób energooszczędny. ViClean-U+ wykonana jest z antybakteryjnego materiału, a jej dysze czyszczą się automatycznie przed i po każdym użyciu. Ponadto zgodnie z normą PN-EN 1717 zapewnia ochronę przed wtórnym zanieczyszczeniem wody.

W ofercie Villeroy & Boch dostępne są dwa modele desek myjących. Pierwszy z nich to ViClean-L, zaprojektowany przez włoskich designerów Daniela Debiasiego i Federica Sandri ze studia Something, którzy desce nadali kształt liścia. Drugi, najnowszy model to ViClean-U+ wyposażony jest w dodatkowe funkcje dla jeszcze większego komfortu i wygody użytkowników.

Źródło: Villeroy & Boch

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • HEATROLL
  • ŚWIATŁY
  • GRUPA NOWY STYL
  • DONICESTALOWE.PL
  • WILLOW HOUSE
  • LIBET
  • SANITTI
  • PGC
  • PORCELANOSA