stronywnetrza.urzadzamy.pl

Dekoracje ścian, fototapety bezpośrednio z drukarki EPSON

zoom Dekoracje ścian, fototapety bezpośrednio z drukarki EPSON
Fot.: EPSON POLSKA

Fototapety i inne dekoracje ścian we wnętrzach nie powinny się powtarzać w różnych projektach aranżacji wnętrz. Profesjonalne drukarki atramentowe marki EPSON będą pomocne w bardzo trudnej sztuce projektowania wnętrz. Wymaga to niemałej wyobraźni, lat doświadczeń oraz profesjonalnych narzędzi, które umożliwią nie tylko obróbkę projektów, ale również ich wykonanie w odpowiedniej jakości. Dużym ułatwieniem codziennej pracy w takim wypadku okazuje się właśnie drukarka, której funkcje oraz możliwości pozwolą na wydrukowanie projektów architektonicznych, jak również elementów spełniających rolę dekoracji.

EPSON SureColor SC-T5000, EPSON SureColor SC-T3000 oraz EPSON SureColor SC-T7000 to profesjonalne drukarki przeznaczone dla specjalistów. Ich zasadniczą cechą jest możliwość integracji z wiodącymi programami takimi jak CAD oraz GIS, co powala na pełną kontrolę nad opracowywanym materiałem. Urządzenia mają przy tym niewielkie rozmiary oraz są szybkie (wydruk 28 sekund), wydajne i ekologiczne. Dodatkowo odznaczają się łatwą konfiguracją oraz działaniem, które nie wymaga ciągłej ingerencji.

EPSON opiera funkcjonowanie swoich drukarek na najnowszej technologii. Połączenie głowicy drukującej Micro Piezo oraz specjalnie zaprojektowanego atramentu UltraChrome przynosi niezwykłe efekty – obrazy mają żywe kolory, głęboką czerń oraz precyzyjnie odwzorowane szczegóły z łagodnymi przejściami. Te cechy są szczególnie ważne dla dekoratorów wnętrz, dlatego też specjalnie dla nich EPSON zaprojektował serię produktów o najlepszych parametrach: EPSON SureColor SC-T7000, EPSON SureColor SC-S70610 (10C), EPSON SureColor SC-S50610 (5C), EPSON SureColor SC-S50610 (4C), EPSON SureColor SC-S70610 (8C), EPSON SureColor SC-S30610 oraz EPSON Stylus Pro 11880.

Oferta firmy EPSON skierowana do architektów oraz dekoratorów wnętrz w znaczący sposób ułatwi ich pracę. Profesjonalne urządzenia drukujące pozwolą na komfortowy wydruk fototapet, projektów architektonicznych, dekoracji ścian oraz innych elementów zdobniczych przy zachowaniu najlepszej jakości oraz rozsądnych kosztów eksploatacji.

Źródło: EPSON POLSKA

powiązane produkty
Kolorowa drukarka atramentowa EPSON SURECOLOR SC-T7000
Kolorowa drukarka atramentowa EPSON SURECOLOR SC-T7000

Kolorowa drukarka atramentowa EPSON SURECOLOR SC-T7000 służy do wydruku wielkoformatowego. Specjalny atrament Epson UltraChrome XD zapewnia trwałe wydruki o wysokiej jakości, głębokiej czerni i szerokiej gamie kolorów, z wyraźnymi liniami o minimalnej szerokości 0,02 mm. Ten pigmentowy tusz jest odporny ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • VILLA GLASS STUDIO
  • UNIDOR
  • SANITEC KOŁO
  • ROCA
  • MEBEL RUST
  • VDS
  • VERANO
  • ROCKFON
  • BLOMUS POLSKA