stronywnetrza.urzadzamy.pl

Deante po raz kolejny nagradza w FoorniFEST 2016

zoom Deante po raz kolejny nagradza w FoorniFEST 2016
Fot.: Deante

Ruszyła ostatnia kategoria w ramach konkursu FoorniFEST 2016, poświęcona przestrzeni łazienkowej. To wyjątkowa okazja dla architektów wnętrz do zdobycia nagrody specjalnej, ufundowanej przez polską firmę Deante. Na zwycięzcę czeka najnowszy czytnik e-booków marki Kindle. Zgłoszenia można przesyłać do 30 grudnia br.

Konkurs FoorniFEST 2016 Wnętrza Mieszkalne to największy polski plebiscyt, którego celem jest wyłonienie najlepszych aranżacji zrealizowanych przez biura projektowe, architektów wnętrz i projektantów. Uczestnicy mogą obecnie pochwalić się efektami swojej pracy w ramach kategorii „łazienka”. To wyjątkowa okazja do zaprezentowania oryginalnych pomysłów oraz utworzenia portfolio na platformie foorni.pl.

– Kategorią otwierającą konkurs FoorniFEST 2016 była kuchnia, teraz przyszedł czas na łazienkę. Obydwie przestrzenie są silnie związane z naszą marką, oferującą wysokiej jakości wyposażenie, przeznaczone właśnie do tych pomieszczeń. Poziom konkursu jest wysoki, dlatego mamy nadzieję, że realizacje łazienkowe pozytywnie nas zaskoczą i staną się inspiracją do rozwijania naszego asortymentu – mówi Anna Kowalska, Z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante.

Aby wziąć udział w konkursie, należy dodać pracę konkursową do portfolio w profilu użytkownika zarejestrowanego w serwisie www.foorni.pl. Wystarczy zamieścić minimum cztery zdjęcia z realizacji wnętrza prywatnego, ukończonego nie wcześniej niż w styczniu 2015 r. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: czytnik e-booków Kindle Paperwhite 3 2015 od Deante, ekspres ciśnieniowy Siemens i inteligentny notatnik Bamboo. Firma Deante nagrodziła dotychczas Patrycję Dąbrowską z 28 Form za realizację „Mieszkania we Wrocławiu 2016”, zgłoszoną w ramach kategorii „kuchnia”.


Patronat nad konkursem FoorniFEST 2016 to nie jedyne działanie firmy Deante skierowane do architektów wnętrz. Marka bierze udział w cyklu spotkań organizowanych przez wydawnictwo Publikator pn. „Studio Dobrych Rozwiązań”. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze trendy wzornicze, rozwiązania funkcjonalne i nowinki technologiczne poszukiwane przez projektantów.


Źródło: Deante

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • Grupa Armatura
  • VILLEROY & BOCH
  • tesa tape
  • ELECTROLUX
  • ELEKTRA
  • ROBI
  • TERMA
  • AGED
  • LAMPY.PL