stronywnetrza.urzadzamy.pl

Cukierkowe pastele kontra zimowe śnieżki – projektanci SIA „grają zimie na nosie”!

Fot.: SIA HOME FASHION

Meble z mahoniu, ręcznie malowane tace, wazoniki z ceramiki i drewna czy cementowe donice w cukierkowych pastelach wprowadzają do wnętrz ciepło i radość na przekór nadchodzącej zimie. „Inner Nature” to nietypowa, jak na okres jesienno-zimowy propozycja aranżacji projektantów SIA Home Fashion.

„Inner Nature” to temat otwierający jesienno-zimową kolekcję, który pokazuje, że absolutnie nie przejmuje się zimą, a wręcz gra jej na nosie. Cukierkowe pastele dominujące w tej części kolekcji nadają iście wiosenny wygląd zaśnieżonym górskim chatom. „Inner Nature” to bardzo poetycki temat, który zaprasza naturę do naszych domów. Projektanci SIA, wykazali się prawdziwą wirtuozerią nadając łagodności geometrycznym kształtom przedmiotów i pod pozorem prostoty ukrywają swoje zaawansowane umiejętności projektanckie.

Ta część kolekcji została zdominowana przez naturalne surowce: drewno, skóra, kamień, szkło, ceramika, metal, a nawet papier. Materiały są ze sobą połączone, kontrastują, a zarazem współgrają.
„Inner Nature” to w większości bardzo tradycyjne przedmioty, które dzięki użyciu nowych materiałów tj.: młotkowany metal, szlifowane i toczone drewno, barwione szkło zostały przedstawione w całkowicie nowej odsłonie.

W aranżacji zostały wykorzystane meble z mahoniu z serii PURE, zestaw czterech, ręcznie malowanych tac BRIGHT, ręcznie wykonane wazoniki z ceramiki i drewna z serii GEO, drzewko klonu, cementowe donice tarasowe.

Źródło: SIA Home Fashion

powiązane produkty
Wazon szary People Inner Nature SIA HOME FASHION
Wazon szary People Inner Nature SIA HOME FASHION

Wazon szary People z jesienno-zimowej kolekcji SIA HOME FASHION, Inner Nature. Wazon wykonany jest z drewna i żywicy

Wazon żółty People Inner Nature SIA HOME FASHION
Wazon żółty People Inner Nature SIA HOME FASHION

Wazon żółty People z jesienno-zimowej kolekcji SIA HOME FASHION, Inner Nature. Wazon wykonany jest z drewna i żywicy.

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ANDREWEX
  • GROHE
  • KESSEL
  • ŚNIEŻKA
  • Centrum MEGA MEBLE
  • DPS
  • MINERVA
  • DRYMAR
  • STUDIO STO PROCENT