stronywnetrza.urzadzamy.pl

Centrum profesjonalnego rozwoju i edukacji Alca Plast Academy

zoom Centrum profesjonalnego rozwoju i edukacji Alca Plast Academy
Fot.: ALCA PLAST

Producent techniki sanitarnej, firma ALCA PLAST założyła centrum szkoleniowe. Oferta ALCA PLAST Academy jest skierowana do odbiorców, projektantów i uczniów. Mogą się oni tam zapoznać z wyrobami spółki, ich montażem i atrakcyjnym wyglądem.

Centrum szkoleniowe techniki sanitarnej zostało wyposażone w wysokiej klasy sprzęt komputerowy pomagający w nauce języków obcych oraz salę do praktycznego poznania wyrobów spółki.

Inwestycja została współfinansowana z programu operacyjnego przedsiębiorczości i innowacji oraz z budżetu państwa, jest zgodna ze zintegrowanym planem rozwoju miasta Breclav.

Firma ALCA PLAST od dłuższego czasu współpracuje z wybranymi szkołami średnimi i zawodowymi w całej Republice Czeskiej, organizuje seminaria i prezentacje zwłaszcza dla przyszłych instalatorów i designerów przemysłowych. Uczniowie zdobywają na wyrobach ALCA PLAST swoje pierwsze doświadczenia i przygotowują się do pracy w zawodzie instalatora.

Oprócz szkoleń zawodowych w ALCA PLAST Academy prowadzone są także kursy językowe. Słuchacze mogą doskonalić swoje umiejętności w językach: angielskim, angielskim biznesowym, niemieckim, rosyjskim, rosyjskim handlowym. Kursy językowe są skierowane do pracowników firmy i ich dzieci.

Źródło: ALCA PLAST, www.alcaplast.pl

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • DENON
  • PORCELANOSA
  • EPSON
  • DURABLE
  • HAGER POLO
  • WOBELINE
  • TERMA
  • Pracownia AGD
  • MAX – PROFIL MEBLE