stronywnetrza.urzadzamy.pl

Carpet Studio z Ege w najnowszym polskim hotelu Holiday Inn

zoom Carpet Studio z Ege w najnowszym polskim hotelu Holiday Inn
Fot.: Carpet Studio

Wykładziny dywanowe duńskiej marki Ege zastosowano w nowo otwartym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Panorama Reden Bar, salon VIP oraz apartament Suite, w których je ułożono to jedne z najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń. Wykładziny dostarczyła firma Carpet Studio.

Czterogwiazdkowy hotel Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej to najnowsza inwestycja, którą wsparła firma Carpet Studio dostarczająca wykładziny obiektowe znanej duńskiej marki Ege. Hotel stawia na klientów biznesowych i luksusową obsługę, dlatego ważne było przygotowanie wnętrz w wysokim standardzie. Wykładziny Ege, które zastosowano w reprezentacyjnych pomieszczeniach – barze Panorama Reden, salonie VIP oraz apartamencie Suite charakteryzują najwyższe parametry techniczne oraz wyjątkowy design.


Działająca od przeszło 75 lat firma Ege specjalizuje się w produkcji wykładzin i płytek dywanowych, które chętnie są wykorzystywane w hotelach i budynkach użyteczności publicznej na całym świecie. Ma w swojej ofercie ponad 5 tys. wzorów wykładzin obiektowych, które często są produkowane na indywidualne zlecenie klienta. Dzięki najnowszym technologiom produkty skandynawskiej marki dostosowywane są do potrzeb i oczekiwań inwestorów –  nie tylko pod względem wymiarów, ale też kolorystyki i proporcji pojawiających się na nich motywów. Stałe kolekcje od lat projektują dla Ege znani designerzy, architekci oraz kreatorzy mody, tacy jak: Christian Lacroix, Jean Paul Gaultier czy Tom Dixon. Na specjalne zamówienie robione są także wykładziny o nawet najbardziej nietypowych kształtach i wzorach. Carpet Studio, firma która jest wyłącznym dystrybutorem Ege w Polsce, jako jedyna z branży wykładzin obiektowych ma także własny zespół projektowy wspierający kompleksowo inwestorów oraz architektów już w fazie powstawania projektów wykładzin.

 

Źródło: Carpet Studio

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • RUCKZUCK
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • DOMOTEKA
  • Grupa Armatura
  • SANPLAST
  • PEKA
  • HEATROLL
  • ELKAMINO DOM
  • BOCONCEPT