stronywnetrza.urzadzamy.pl

Biegnij po zdrowe farby do ścian z Caparol. Bieg dookoła zoo

zoom Biegnij po zdrowe farby do ścian z Caparol. Bieg dookoła zoo

Podczas corocznego „Biegu dookoła zoo” firma Caparol Polska będzie pokazywała swoje najnowsze zdrowe farby do ścian. Farby do pokoju dziecięcego Caparol zawierają 30-krotnie mniej szkodliwych substancji, niż przewidują normy unijne.

W sobotę, 27 kwietnia, w Warszawie, na terenie Parku Praskiego, startuje „Bieg dookoła zoo”. Jest to jeden z najweselszych biegów w kraju, a także impreza dla całych rodzin. „Bieg dookoła zoo” nie jest standardowym wydarzeniem sportowym.” – tłumaczy Robert Zakrzewski – organizator spotkania. „To jedyny w Polsce bieg, którego trasa przebiega przez teren ogrodu zoologicznego, a wśród uczestników pojawiają się fantazyjnie poprzebierane osoby. Tu liczą się dobra zabawa i aktywnie spędzony czas z rodziną. Rywalizacja sportowa schodzi na drugi plan.” – podkreśla Robert Zakrzewski.
W tym roku sponsorem głównym przedsięwzięcia jest firma Caparol Polska – producent zdrowych farb do ścian dla dzieci. „Dziś bieganie to znakomita forma spędzania wolnego czasu dla całych rodzin – od kilkulatków, aż po seniorów.” – zauważa Katarzyna Jaworska z Caparol Polska. „Bieganie to też rewelacyjny sposób, by wspólnie dbać o to co najważniejsze – zdrowie naszych najbliższych. Doskonale rozumie to Caparol Polska – czołowy producent zdrowych farb dla dzieci.”

Firma Caparol Polska zwraca szczególną uwagę na to, by dostarczyć swoim klientom całkowicie bezpieczne produkty. Farby do ścian powstają na bazie nowoczesnych receptur. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom i zastosowanym technologiom, farby do pokoju dziecięcego, opatrzone symbolem E.L.F. są szczególnie rekomendowane do wnętrz, gdzie mieszkają dzieci. Zdrowe farby dla dzieci Caparol zawierają aż 30-krotnie mniej szkodliwych substancji, niż przewidują normy Unii Europejskiej.

Zawodnicy mają do pokonania dystans 10 km alejkami przebiegającymi przez teren warszawskiego ogrodu zoologicznego. Organizatorzy przewidują wiele atrakcji szczególnie dla najmłodszych uczestników imprezy. W programie między innymi wspólne malowanie dla dzieci, konkursy plastyczne.

Źródło: Caparol Polska

Więcej informacji o biegu można znaleźć na www.biegzoo.pl
Więcej o zdrowych farbach dla dzieci można znaleźć na www.colorhouse.com.pl

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ELECTROLUX
  • ARMSTRONG
  • BOCONCEPT
  • NORTH & SOUTH HOME
  • SOMFY
  • VILLEROY & BOCH
  • PERFEXIM LTD
  • MARBET
  • BAUFORMAT