stronywnetrza.urzadzamy.pl

Bezpłatne szkolenia dla projektantów i instalatorów ELEKTRA Inwest Plus

zoom Bezpłatne szkolenia dla projektantów i instalatorów ELEKTRA Inwest Plus

W maju 2013 roku rozpoczną się szkolenia dla projektantów wnętrz i instalatorów, organizowane przez firmę ELEKTRA. Każdego dnia odbędą się dwa oddzielne spotkania: dla architektów/projektantów oraz firm instalacyjnych.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma prezent: praktyczny pirometr oraz, jako dodatkowy bonus, przedłużenie gwarancji na produkty z serii Tuff do 15 lat.

Szkolenia przeznaczone są dla architektów, pracowników biur architektonicznych, projektantów, pracowników biur projektowych, instalatorów systemów elektrycznego ogrzewania z województw lubelskiego i kujawsko-pomorskiego.

Najważniejsze tematy poruszane podczas szkolenia dla projektantów wnętrz i instalatorów:
• najważniejsze zagadnienia z zakresu ochrony przed mrozem, śniegiem i lodem oraz ogrzewania podłogowego,
• nowoczesne zastosowania przewodów i mat grzejnych,
• najnowsze produkty,
• projektowanie i dobór,
• rodzaje zastosowań,
• zasady prawidłowego montażu,
• najczęściej popełniane błędy.

Aby móc uczestniczyć w szkoleniach, należy zarejestrować się na www.szkolenia.elektra.pl

 

Firma ELEKTRA została już po raz czwarty wyróżniona tytułem Gazeli Biznesu potwierdzając swoją pozycję w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Ranking Gazele Biznesu – uwzględnia najdynamiczniej rozwijające się małych i średnie firmy. Pierwsza jego edycja odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma, która dzięki dynamicznemu rozwojowi świetnie daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Źródło: ELEKTRA

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • SCHELL
  • Zelmer
  • MINERVA
  • MISE
  • SPOTLINE
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • GORENJE
  • STONE MASTER
  • VERANO