stronywnetrza.urzadzamy.pl

Beton dekoracyjny – otoczenie, które kształtuje samopoczucie

zoom Beton dekoracyjny – otoczenie, które kształtuje samopoczucie
Fot.: Buszrem

Nie tylko moda, ale przede wszystkim indywidualne preferencje powodują, że otaczamy się pięknymi przedmiotami, zmieniamy kolory i wystrój wnętrz. Pomieszczenia, w których spędzamy dużo czasu powinny charakteryzować się neutralną kolorystyką. Taką, która nie mnoży bodźców, przesadnie absorbując zmysły. Beton dekoracyjny położony na ścianie sprzyja wyciszeniu i delikatnie kieruje uwagę na detal.

Przykładem tła wprowadzającego przyjazny klimat do pomieszczeń jest nowy system płytek dekoracyjnych SunGral SYSTEM firmy Buszrem. To betonowe płytki ścienne o wymiarach 50 x 25 cm dedykowane do ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Zawierają one w warstwie dekoracyjnej specjalnie wyselekcjonowane naturalne kruszywa. Oferowane są w wersji „piaskowiec polerowany” oraz „łupek polerowany” i nawiązują do naturalnego kamienia zarówno fakturą powierzchni, jak i kolorem.

Betonowe płytki dobrze wyglądają w połączeniu z charakterystycznymi dla nowoczesnych wnętrz wykończeniami: drewnem, stalą, chromem, szkłem. Dodatek naturalnych kruszyw pozwala wykorzystać na ścianach i elewacjach sprawdzony estetycznie wzór. Efekt dodatkowo podkreśla ręczne formowanie płytek.

O nastroju miejsca decydują detale. Neutralna baza w postaci betonu dekoracyjnego sprawia, że łatwiej będzie w przyszłości zmienić aranżację całego pomieszczenia – i to bez konieczności remontu.

SunGral SYSTEM
Zastosowanie: płytki ścienne do wnętrz oraz na elewacje
Materiał: beton (warstwa konstrukcyjna), naturalne kruszywo (warstwa dekoracyjna)
Wymiary: 50 x 25 x 1,5 cm
Faktura i barwa: piaskowiec polerowany, łupek polerowany na elewację
Dostępność: sieć marketów budowlanych OBI, Zakład Prefabrykacji Buszrem w Sochaczewie, dystrybutorzy Buszrem

 

Źródło: Buszrem

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • BERKER BY HAGER
  • KINNARPS
  • RAKO
  • MASTER BED
  • PERFEXIM LTD
  • DORMAX DESIGN
  • ZEHNDER
  • GRESPANIA
  • DAGMA ART