stronywnetrza.urzadzamy.pl

Beton architektoniczny Luxum. Industrialne aranżacje wnętrz

Fot.: LUXUM

Innowacyjny beton architektoniczny od firmy Luxum, wyróżnia się wysoką wytrzymałością. Nowoczesne, industrialne aranżacje wnętrz pozwalają wykonywać płyty dostępne w ośmiu odcieniach naturalnych barw.

Płyty z betonu architektonicznego Luxum zachowują swoją wysoką wytrzymałość pomimo braku zawartości sztucznych włókien. Natomiast różne odmiany kolorystyczne umożliwiają idealne dopasowanie do industrialnych i nowoczesnych projektów wnętrz. Pomimo surowego wyglądu i wyraźnej, porowatej struktury, płyty są przyjemne w dotyku. Zostały one wykonane z ekologicznego betonu architektonicznego są niezwykle, odporne na wysokie temperatury: ogniotrwałe (A1) i mrozoodporne.

Beton architektoniczny Luxum idealnie sprawdza się we wnętrzach na ścianach, posadzkach, sufitach czy obudowach kominków. Możliwość stosowania wyjątkowych płyt Luxum jest niemal nieograniczona. To jeden z nielicznych betonów architektonicznych o zupełnie naturalnym składzie, który bardzo dobrze sprawdza się również w łazienkach, kuchniach i innych wymagających pomieszczeniach.

Źródło: LUXUM

powiązane produkty
Płyty ścienne z betonu architektonicznego LUXUM
Płyty ścienne z betonu architektonicznego LUXUM

Płyty ścienne z betonu architektonicznego LUXUM to płyty z prawdziwego i naturalnego betonu architektonicznego, przeznaczone na ściany, elewacje, ogrodzenia, posadzki, schody, kominki, blaty, a także małą architekturę.Płyty betonowe LUXUM produkowane są w oparciu o nowoczesną i ekologiczną technologię bez dodatku ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • OTIS
  • tesa tape
  • VELUX
  • REJS
  • AMICA
  • LOFT DESIGN SYSTEM
  • ROBI
  • KLOSE
  • LUXUM