stronywnetrza.urzadzamy.pl

Balma na targach Orgatec 2016

zoom Balma Orgatec 2016
Fot.: Fabryka Mebli BALMA S.A.

Współcześnie coraz więcej uwagi poświęca się miejscu pracy, dba o zdrowie i dobre samopoczucie przebywających tam osób. System Balma PLUS zaprezentowany na targach Orgatec 2016 jest idealną odpowiedzią na potrzeby współczesnych inwestorów oraz pracowników, korzystających z mebli biurowych i innych akcesoriów zapewniających codzienny komfort pracy.

Meble biurowe Balma PLUS to narzędzie na miarę współczesnych czasów, dające możliwość rozmaitego zestawiania brył i aranżowania ich zależnie od rodzaju wykonywanych czynności. Kontynuując holistyczne myślenie o środowisku pracy z człowiekiem w centrum, firma Balma wykreowała środowisko przyjazne pracownikom. Komfort akustyczny, możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji, miękkie, tapicerowane elementy mebli biurowych, biurka
z elektryczną regulacją wysokości, bogactwo akcesoriów umożliwiających personalizację – wszystko to zapewnia możliwość pracy na swój własny sposób. Na tym jednak nie poprzestano. Na tegorocznych targach w Kolonii firma Balma zaprezentowała ponadto premierowo geometryczną i czystą w formie ladę recepcyjną, przywodzącą na myśl doskonałe rzemiosło pracy, dbałość o detal i prawdziwą precyzję wykonania.
W tym roku na firmowym stoisku pojawiły się również rośliny. Otwarcie się na naturę w miejscu pracy to bowiem metafora tego, jak istotne jest zachowanie harmonii z otoczeniem. Obcowanie
z zielenią poprawia nastrój, działa kojąco na zmysły, oczyszcza powietrze ze szkodliwych dla zdrowia toksyn i stymuluje do działania.

Stonowana, harmonijna, emanująca ciepłem drewna ekspozycja mebli biurowych firmy Balma urozmaicona roślinnością także w formie zielonych ścianek przyciągała przyjazne spojrzenia zwiedzających, ujawniając najciekawsze rozwiązania, podążające krok w krok za zmieniającym się współczesne stylem pracy.

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • KOPP
  • MOTIP DUPLI
  • DREWNOCHRON
  • SPOTLINE
  • BRUK-BET
  • DOMOTEKA
  • STO
  • TERMA
  • ŚNIEŻKA