stronywnetrza.urzadzamy.pl

Balma i Noti organizują spotkanie dla architektów

zoom Balma i Noti organizują spotkanie dla architektów

“Wszystko zaczyna się w biurze... architekta” pod tym hasłem marka Balma i Noti organizują spotkanie w klubie Toya Golf & Country Club we Wrocławiu. Odbędzie ono 23.05.2013 o godz. 19.00. Jako gość specjalny zaproszony został Piotr Sarzyński, dziennikarz "Polityki”, autor pierwszego programu o architekturze polskich miast “Wrzaski i blaski” emitowanego w TVP1. Spotkanie odbędzie się z okazji otwarcia nowego salonu Balmy we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej 50.

Balma i Noti to marki, które współpracują z najlepszymi polskimi projektantami m.in. Piotrem Kuchcińskim, Tomaszem Augustyniakiem, Renatą Karalus, Tomkiem Rygalikiem, Mikołajem Wierszyłłowskim. Zdobywają oni wiele prestiżowych nagród – ostatnio Balma uzyskała nagrodę Red Dot Design Award za stoliki H2 zaprojektowane przez Piotra Kuchcińskiego, natomiast firma Noti otrzymała Top Design Award za komplet siedzisk z kolekcji Teddy Bear projektu Mikołaja Wierszyłłowskiego z pracowni Wierszyłłowski i Projektaci. Obie te marki współpracują z architektami przy realizacji projektów wnętrz biurowych (Balma), mieszkalnych (Noti) oraz wnętrz przestrzeni publicznej. Otwarcie nowego salonu Balmy we Wrocławiu to idealna okazja do spotkania środowiska architektów, dyskusji i wymiany poglądów oraz zaprezentowania marek będących partnerami nowego salonu Balmy we Wrocławiu.

Gość specjalny spotkania dla architektów Piotr Sarzyński opowie o kulisach powstawania programu “Wrzaski i blaski”, który przedstawiał najlepsze i najsłabsze realizacje w przestrzeni publicznej. O nowym salonie Balmy, który będzie działał wraz z komplementarnymi markami – Noti, Schattdecor, Burmatex, Rehau, Keepglas goście dowiedzą się podczas Pecha Kuchy, czyli dynamicznych prezentacji, które mają zainteresować słuchaczy podczas wyświetlania 20 slajdów trwających nie wiecej niż 20 sekund każdy. Oznacza to, że prowadzący ma tylko 6 minut i 40 sekund na przekonanie słuchaczy do swoich idei.

Na powierzchni 150 m2 nowego salonu znajdują się najnowsze produkty firm Balma, w tym nagrodzone Red Dot Design Award stolik H2, najnowsze kolekcje firmy Noti – pierwszy raz w tkaninach renomowanej marki Kvadrat, oraz najświeższe propozycje pozostałych marek. Obszerne wnętrze pozwoli lepiej pokazać kolekcje wymienionych marek. Stwarza bardzo dobre warunki do współpracy z projektantami i architektami, a połączenie kilku uzupełniających się marek w jednej przestrzeni ma za zadanie ułatwienie im pracy.

Źródło: Balma

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • VOGEL&NOOT
  • WISAN
  • tesa tape
  • REJS
  • VELUX
  • GRAS
  • LISSY
  • JMC ADRIAWIK
  • MAJA