stronywnetrza.urzadzamy.pl

Armstrong prezentuje swój nowy A-book

zoom Armstrong prezentuje swój nowy A-book
Fot.: ARMSTRONG

Prestiżowy rocznik A-book firmy Armstrong dostępny jest już na rynku, a w nim najciekawsze, nowe inwestycje, które zrealizowano w Europie, a także aktualne trendy w architekturze i wyposażeniu wnętrz. W tegorocznym wydaniu zaprezentowano 41 realizacji, a wśród nich 3 projekty z Polski.

Firma Armstrong już od ponad 150 lat tworzy rozwiązania sufitowe, które dopasowane są do szybko zmieniającego się świata. Marka szczyci się wieloma interesującymi realizacjami, a wybrane z nich prezentuje w najnowszym roczniku A–book Journey. W tegorocznym wydaniu pojawiło się 41 najciekawszych inwestycji budowlanych, w których to właśnie zastosowano sufity podwieszane Armstrong. Publikacja jest doskonałym materiałem dydaktycznym dla projektantów. A–book ma formę stylowego albumu, ale dostępny jest także w wersji cyfrowej:

http://www.armstrong.pl/assets/global/commclgeu/files/Literature/3540.PDF


Album jest o tyle interesujący, ponieważ można obejrzeć w nim jak współcześni architekci wykorzystują formę, kształt oraz kolor sufitów, jak bawią się nimi i jakie to ma znaczenie dla ogólnego wyglądu wnętrz. Opisy, które towarzyszą zdjęciom realizacji podkreślają jak duże znaczenie ma w nich akustyka. Zaskakuje szeroki wachlarz różnorodnych wnętrz – w publikacji możemy zobaczyć zdjęcia biur, portów lotniczych, restauracji, szkół, szpitali, obiektów sportowych, bibliotek, sklepów, studiów nagrań, a także uczelni wyższych z różnych części Europy. Łączy je doskonałe połączenie funkcjonalności z estetyką, w dużej mierze dzięki zastosowaniu rozwiązań oferowanych przez Armstrong. Marka ta ma ogromny wybór produktów – od sufitów mineralnych, poprzez drewniane, aż po metalowe, co wspaniale oddaje zawartość A–booka.

 

Źródło: Armstrong

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • Grupa Armatura
  • VILLEROY & BOCH
  • tesa tape
  • ELECTROLUX
  • ELEKTRA
  • ROBI
  • TERMA
  • AGED
  • LAMPY.PL