stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja podłóg – program do projektowania podłogi

zoom Aranżacja podłóg – program do projektowania podłogi
Fot.: STO

Konfiguracja Posadzek to nowa aplikacja udostępniona przez firmę Sto, której głównym założeniem jest możliwość samodzielnej aranżacji podłóg na podstawie określenia warunków, które panują w pomieszczeniu. Program do projektowania podłogi umożliwia właściwy wybór systemu posadzkowego.

Odpowiednio dobrany system posadzkowy jest gwarantem bezpieczeństwa wykonawstwa i komfortu użytkowania, który w dłuższej perspektywie oznacza znaczne oszczędności związane z obniżeniem kosztów eksploatacji i renowacji podłogi. Powłoki posadzkowe StoCretec firmy Sto cechuje wysoka jakość oraz spełnianie najwyższych wymogów technicznych i środowiskowych. Co więcej, dzięki szerokiej gamie produktów mogą one być wykorzystywane zarówno w nowym budownictwie, jak i w obiektach poddawanych renowacji.

 

Program do projektowania podłóg – nowa aplikacja

Bogata oferta firmy Sto zawiera powłoki posadzkowe cienko i grubowarstwowe, sztywne i elastyczne, przewodzące ładunki elektrostatyczne i wysoce chemoodporne, które tworzą szereg kompletnych systemów do aranżacji podłóg. Aby ułatwić użytkownikom rozeznanie się w produktach oraz pomoc w wyborze, wdrożono nowy program do projektowania podłóg, dzięki któremu w kilku krokach można dobrać najlepsze rozwiązanie i pobrać gotową dokumentację do projektu.

 

Jak działa Konfigurator Posadzek?

Posługiwanie się aplikacją jest bardzo proste, dzięki czemu sprawnie możemy przejść przez etapy wyboru właściwego projektu. Najpierw należy wybrać rodzaj pomieszczenia, a następnie odpowiedzieć na kilka pytań, których liczba i treść zależą od specyficznych wymagań obiektu. Pytania skonstruowane są w taki sposób, aby nie pominąć żadnej kwestii niezbędnej przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Na podstawie udzielonych odpowiedzi, Konfigurator Posadzek rekomenduje system posadzkowy, który dobrany jest optymalnie zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i ekonomicznym. Wybór wzbogacają zdjęcia danego systemu zastosowanego w jednej z realizacji, a także opis, który jest gotowy do projektu.

Istotne jest, że aplikację można traktować jako źródło wiedzy technicznej. Użytkownik Konfiguratora Posadzek otrzymuje nie tylko informację o najbardziej optymalnym rozwiązaniu dla danego projektu, ale także wiadomości dotyczące budowy i zalet konkretnego systemu. Co więcej, można się dowiedzieć, jakie są cechy podstawowe wybranego systemu oraz obszary zastosowania.

Konfigurator jest dostępny na stronie internetowej www.konfiguratorposadzek.pl, a jego działanie opisane jest krok po kroku w zakładce Jak to działa?.


Źródło: STO

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MERITA
  • DUNES
  • DUNIN
  • BAUTECH
  • MURASPEC
  • HALUPCZOK
  • ADAH
  • Noti Sp. z o.o.
  • COSMO