stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja łazienki szyta na miarę od Sanplast SA

zoom Aranżacja łazienki szyta na miarę od Sanplast SA
Fot.: SANPLAST

Aranżacja łazienki ma sprawić, że to pomieszczenie nie będzie przeznaczone tylko do codziennej toalety. Odpowiednie kabiny prysznicowe, brodziki, wanny czy umywalki, sprawią, że ze zwykłej łazienki zrobimy domowe SPA, miejsce relaksu. Aranżacja łazienki coraz częściej jest symbolem ekstrawagancji i dobrego smaku.

Oferta firmy SANPLAST SA obejmuje wysokiej jakości kabiny prysznicowe, brodziki wykonane z akrylu sanitarnego lub odlewu mineralnego, akrylowe wanny i systemy hydromasażu oraz umywalki. Paleta oferowanych produktów jest niezwykle szeroka i bardzo zróżnicowana pod względem konstrukcyjnym i stylistycznym.

Kabiny prysznicowe
Aby wybrać odpowiednie kabiny prysznicowe, należy zwrócić uwagę na ich funkcjonalność i przede wszystkim dopasowanie do wielkości łazienki oraz pozostałego wyposażenia wnętrza. Poszerzenie asortymentu SANPLAST SA spowodowane jest nieustannie wzrastającą popularnością kabin. Obecnie firma ma w swojej ofercie dziesięć serii kabin: Eko Plus, Classic, TX, Aspira, Aspira II, Free Line, Prestige III, Avantgarde IV, Space Line i Altus II. Dzięki takiej różnorodności można znaleźć kabiny o wielu wymiarach, kształtach, kolorach profili, jak i wzorach wypełnień ze szkła hartowanego lub tworzywa sztucznego. Tak bogata różnorodność umożliwia każdemu znalezienie dla siebie i swojego wnętrza najbardziej optymalnego rozwiązania. Większość kabin prysznicowych jest standardowo wyposażona w modyfikację powierzchni szkła Glass Protect, która ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Brodziki
Brodziki jako ważny element wyposażenia kabiny prysznicowej powinny być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Wśród brodzików marki SANPLAST SA najbardziej popularną i rozbudowaną rozmiarowo serię stanowią brodziki SPACE MINERAL o głębokości 1,5 cm. Zostały one wykonane z wysokiej jakości odlewu mineralnego i charakteryzują się eleganckim, minimalistycznym designem. Wyróżniają się one niezwykle gładką, nieporowatą powierzchnią ułatwiającą utrzymanie ich w czystości. Brodziki dostępne są w formie kwadratowej, prostokątnej i półokrągłej, które wpisują się w najnowsze trendy wzornicze. Modele brodzików tej linii mogą być wyposażone w Pro Safe System, czyli innowacyjną powłokę antypoślizgową.

Wanny i systemy hydromasażu
Pod marką SANPLAST SA znajdziemy również bogatą ofertę wanien. Produkowane są one z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Do wyboru mamy kilkadziesiąt produktów z dziewięciu serii: As, Eko Plus, Classic, Free Line, Comfort, Prestige, Avantgarde, Space Line i Altus. Najpopularniejsze są wanny prostokątne i modele narożne o symetrycznych lub nieregularnych kształtach. SANPLAST SA to także wanny wolnostojące: trapezy, owale i koła. Szeroka oferta wanien pozwoli na dopasowanie odpowiednich produktów do swoich upodobań i możliwości aranżacyjnych naszej łazienki. Do większości wanien można dobrać jeden z jedenastu nowoczesnych systemów hydromasażu oferowanych przez SANPLAST SA.

Umywalki
Umywalki nablatowe Space Mineral i Free Mineral marki SANPLAST to wyraz aktualnych trendów i tendencji w aranżacji łazienek. Umywalki są proste, eleganckie i funkcjonalne. Umożliwiają stworzenie niebanalnego i praktycznego wnętrza i to w atrakcyjnej cenie.

Produkty firmy SANPLAST SA umożliwiają podejść do aranżacji łazienki w sposób całościowy, jednocześnie nadając im indywidualny charakter.

Źródło: SANPLAST SA

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • FRANKE WATER SYSTEMS
  • GLASIMO
  • ELEKTRA
  • DUNIN
  • VOSSEN
  • KUCHINOX
  • BLOMUS POLSKA
  • PIEDRA LAND
  • DÖLLKEN